25
Eyl

Suadiye Eşya Depolama

Eşyalarınızı kısa ya da uzun süreli olarak muhafaza etmek istediğinizde Kilercioğlu Nakliyat firmamızın kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmetinden faydalanmanız mümkün. Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra Suadiye eşya depolama hizmetleri ile de müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır. Evinize sığmayan eşyalarınızı ya da fazla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ederek güvenle korunmasını sağlayabilirsiniz. Eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından adresinizden alınarak paketleme ve ambalajlama hizmeti ile uygun araçlarımız sayesinde depolarımıza taşınmaktadır. Görev değişikliği nedeniyle şehir değiştirmeniz gerektiğinde, uzun süreli yurt dışı seyahatlerinizde önemli eşyalarınızı güvenli bir yerde depolamak istediğinizde bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Eşyalarınız özel odalı sistemlere sahip eşya depolarımızda 7/24 kameralı sistemli ortamda güvenle korunmaktadır.

Suadiye semtine oturan ve eşyalarını depolamak için fazla alanı bulunmayan müşterilerimiz için A’dan Z’ye profesyonel hizmetler sunan firmamız eşya depolamada uygun fiyat seçenekleri ile sektörün öncüsü konumdadır. Suadiye eşya depolama hizmetlerimiz sayesinde eskimiş ve yıpranmış eşyalarınızı atmak yerine depolarımızda rutubetsiz ve nemsiz bir ortamda saklayarak istediğiniz zaman tekrardan kullanmak için teslim alabilirsiniz. Eşya depolama sadece memurlar ve çalışanlar için değil, evlilik hazırlığında olan çiftler için de ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Alınan yeni eşyaların ev hazır oluncaya kadar muhafaza edilmesi için temiz ve güvenilir bir ortama ihtiyaç duyulabilir. Bu aşamada eşyalarınızı depolarımızda düğün gününe kadar muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolarımıza getirilen eşyalarınız için uygulanan sigorta hizmeti sayesinde eşyalarınızı güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz.

Kilercioğlu Nakliyat firmamız evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe göstermiş olduğu özen ve titizliği Suadiye eşya depolama hizmetlerinde de sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz halinde adresinize ücretsiz olarak gönderilen ekspertiz elemanlarımız tarafından eşyalarınız tespit edilerek uygun depo kapasitesi, paketleme ve ambalajlama tekniği, eşyalarınızın depolarımıza taşınması için uygun araç seçimi ile firmamız her aşamada sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Evinizde bulunan fazla eşyaları ya da büyüklerinizden kalma eşyaları atmak yerine sizde hatıraları olan eşyaları depolarımızda yıllarca güvenle muhafaza edebilir, istediğiniz zaman deponuza girerek kontrol edebilir, ister zamanı geldiğinde isterseniz de dilediğiniz an eşyalarınızı geri alabilirsiniz.