25
Eyl

Maltepe Eşya Depolama

Depolama nakliyat sektörünün önemli kollarından biridir. Ev eşyası, büro malzemeleri ve fazla eşyaların güvenlik amacıyla muhafaza edildiği eşya depoları maddi kar sağlamak isteyen çoğu nakliyat firmasının hizmet alanları arasında yer alıyor. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak uzun yıllardan bu yana sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetlerimizi Maltepe eşya depolama hizmetiyle de desteklemekteyiz. Kullanmadığınız ya da koyacak yer bulamadığınız eşyalarınızı güvenliği  ve zarar görmemesi için firmamızın eşya depolarında istediğiniz süre kadar saklayabilirsiniz. Depolarımız her türlü eşyanın güvenle korunması ve muhafaza edilebilmesi için gerekli olan şartlara elverişlidir. Eşyalarınızı hijyenik bir ortamda dilediğiniz süre kadar saklamak için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir.

Eski eşyalarınızı yenilerken atmaya kıyamadığınız mobilyalarınızı ve antikalarınızı eşya depolarımıza teslim edebilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı titizlikle ambalajlayarak paketlemekte ve güvenilir bir şekilde depolarımıza yerleştirmektedir. Eşyalarınızın depolarımıza taşınması işlemleri de uzman personellerimiz tarafından yürütülmektedir. Deponuzun anahtarı size teslim edilerek istediğiniz zaman eşyalarınızı

kontrol etme şansı sunulmaktadır. İster bir ay, ister bir yıl, isterseniz de daha uzun süre boyunca eşyalarınızın eşya depolarımızda saklanmasını sağlayabilirsiniz. Maltepe eşya depolama hizmetimiz sayesinde fazla eşyalarınızın ve atmaya kıyamadığınız değerli anılarınızın uzun yıllar daha korunmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik firmamız tarafından sunulan eşya depolama hizmeti oldukça cazip fiyat seçeneklerine de sahiptir.

Kilercioğlu Nakliyat firmamız tarafından sunulan hizmetler şunlardır;

  • Firmamızla iletişime geçmeniz halinde ihtiyaç duyduğunuz akıllı depo personel ekibimiz
  • tarafından adresinize getirilir.
  • Eşyalarınız uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından paketlenerek akıllı deponuza yerleştirilir.
  • Deponuzun anahtarı size teslim edilir ve yalnızca siz istediğinizde açabilirsiniz.
  • Akıllı deponuz sigortalanarak firmamız tarafından güvenli bir şekilde ana depolarımıza yerleştirilir.

Maltepe eşya depolama hizmetimiz tamamen güvenli, teknolojik ve kişiye özel avantajları ile depolama sektöründe tektir. Depoların hava alış sistemine sahip olması eşyalarınızın hava almasını sağlar. Herhangi bir olası risk, kaza ya da çalınma gibi duruma karşı sigortalanan eşyalarınızı 7/24 istediğiniz an kontrol edebilirsiniz. Güvenlik kameraları ile itinalı bir şekilde korunan eşya depolarımızda siz de eşyalarınızı muhafaza etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.