26
Eyl

Kiralık Eşya Deposu

Geçen zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı eşyalarınıza yer bulamadığınız olmuştur. Taşınma ya da tadilat sırasında fazla eşyalardan kurtulmak için atmak yerine sizin için maddi ve manevi değeri bulunan bu eşyaları kiralık eşya deposu ile güvenle saklayabilirsiniz. Evden eve nakliyat ve taşıma sektöründe geniş müşteri kitlesine ulaşan Kilercioğlu Nakliyat eşya depolama hizmeti ile de sizlerin yanında. Eşyalarınızdan uzak kalmanızı gerektirecek sebep her ne olursa olsun sizlere sunmuş olduğumuz güvenli, profesyonel ve sağlıklı eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Kiralık eşya depolarımızda depolanacak eşyalarınız isteğinize uygun şekilde paketleme ve ambalajlama işlemine tabi tutularak rutubetsiz, yangına, sele, depreme, hırsızlığa ve doğal afetlere dayanıklı, sigortalı ve özel güvenlikli depolarımızda 7/24 güvenle saklanmaktadır.

Evinizde, iş yerinizde ya da fabrikanızda fazla yer işgal eden eşya ya da ürünlerinizi kiralık eşya deposu tutarak saklamak hem yaşam alanlarınızı genişletecek, hem de atmaya kıyamadığınız eşyalarınızın güvenle saklanabileceği bir ortam yaratacak. Eşyalarınızı isterseniz uzun süreli, isterseniz de kısa süreli anlaşmalar yaparak depolarımızda güvence altına alabilir, dilediğiniz zaman da ilk günkü gibi bıraktığınız şekilde teslim alabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetimizden faydalanmak istediğinizde eksperlerimiz adresinize gelerek gerekli teşhisleri yapmakta, uygun paketleme ve taşıma tekniklerine karar verilerek eşyalarınız depolarımıza güvenle taşınmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen işlemler sonrası depolarımıza yerleştirdiğimiz eşyalarınızın kapısı sizin tarafınızdan kilitlenerek anahtarınız teslim edilir. Sizleri büyük bir zahmetten kurtaran firmamız dilediğiniz zaman dilimine kadar eşyalarınıza sizin kadar hassas ve dikkatli davranarak depolarımızda muhafaza eder.

Kiralık eşya deposu sadece fazla eşyalarınız için değil, beklenmeyen olası durumlarla karşılaştığınızda da faydalanabileceğiniz alanlardır. Yurt dışı seyahatlerinizde, yaşadığınız şehri değiştirmeniz gerektiğinde ya da evlilik öncesi alınan eşyalarınızı bir süreliğine güvenli bir alanda muhafaza etmek istediğinizde de Kilercioğlu Nakliyat güvencesi ile eşya depolarımızdan faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde başka şehirlere götürmek istemediğiniz birkaç parça eşya için ev kirası ödemenize de gerek kalmaz. İhtiyaçlarınıza göre küçük, orta ya da büyük depolarımızı kiralayarak dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Ayrıca kiralama süreci boyunca istediğiniz zaman depoya gelerek eşyalarınızı da kontrol edebilirsiniz. Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri ile sektörde öncü firmamız sizlere cazip fiyat seçenekleriyle de avantajlar sunar. Eşyalarınızı gözünüz arkada kalmayacak şekilde kaliteli ve güvenilir bir ortamda saklamak isterseniz bizimle iletişime geçerek uygun fiyat ve kalite sunan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.