25
Eyl

Hakkımızda

Şirketimiz 1983 yılında Rüstem METE tarafından İstanbul Maltepe’de kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi – şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermekte, eşya depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.

Kilercioğlu Nakliyat, iki stratejik iş alanında yoğunlaşmıştır. Bunlar; Evden Eve Nakliyat Hizmeti ve Kurumsal Firma Taşımacılığı. Kilercioğlu’nun faaliyetlerinin gerek hacim gerekse coğrafi kapsam olarak büyümesi ile birlikte belirli sektörlerde bölgedeki önde gelen müşterilerine lojistik ve nakliyat hizmetleri sunmak üzere 2009 yılı sonunda Antalya Nakliyat İle ortak bir şirket oluşturuldu.
Şuanda firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.
Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı çerçevesinde son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Fark Yaratan Bir Vizyon

Faaliyet gösterdiği sektörlerde ülke çapında ve uluslararası alanda farklılıklar yaratarak uzun vadeli başarılar ve kalıcı üstünlükler ile “Lider Şirket” olmak…

Sınırsız Hizmet Anlayışının Yarattığı Değerler

Firmamızın en büyük sermayesi müşteri memnuniyetidir. İnsana yatırım yaparak, müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmakta ve müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Başarının yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek dürüst, verimli, disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiği düşüncesini benimsemektedir.

Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak , ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.