25
Eyl

Florya Eşya Depolama

Kilercioğlu nakliyat olarak firmamız, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet faaliyet alanlarını genişletmektedir. Bu hizmetlerin arasında son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanılan eşya depolama hizmeti de yer edinmiştir.

Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi Florya’da da eşya depolama hizmeti veren firmamız, bu sayede eşyalarınızın güvenliğini garanti altına alır ve sizi çok büyük maliyetlerden kurtarır.

Eşya Depolama

Eşya depolama, evinizden uzakta kalacağınız dönemlerde eşyalarınızın güvenlik maliyetlerinin fazlalığı nedeniyle sizde oluşturacak yükün önlenmesi maksadıyla kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Özellikle ev kiralarının yüksek olduğu bölgelerde bu hizmete daha fazla ihtiyaç duyulmakla beraber, daha düşük kira bedeli olan bölgelerdeki depolama giderlerinin düşmesinden dolayı ev kirasına oranla daha düşük maliyetli bir tablo ile karşılaşılacağı unutulmamalıdır.

Sigortalı Eşya Depolama

Sizin için maddi ya da manevi değeri olan eşyalarınız güvenlikli ortamlarda, uygun ısı ve ışık koşullarında depolanarak zaman içerisinde yıpranma, kırılma, çürüme gibi oluşabilecek hasarların önüne geçilmiş olunur. Ayrıca bütün bir evin eşyalarını depolamak isterseniz; depolama maliyeti metreküp üzerinden hesaplandığından, bazı eşyalarınızı hem havasız ortamda yıpranmaların daha az olması hem de depolama maliyetlerini düşürmesi açısından vakum yöntemi ile depolanmasını tercih edebilirsiniz. Evinizde tarafımızdan özenle paketlenen eşyalarınız, yine tarafımızdan güvenli bir şekilde taşınarak depolarımızda muhafaza altına alınır. Bu aşamaların her birinde tüm eşyalarınız firmamız aracılığıyla yapılan sözleşme gereğince Alianz sigorta tarafından sigortalı olarak taşınır ve depolanır. Bu sayede eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zararın maddi kaybının önüne geçilmiş olmaktadır.

Eşya Depolama Fiyat

Eşya depolama hizmeti verdiğimiz depolarımız 7 gün 24 saat özel güvenlik sistemleri ve profesyonel güvenlik personeli ile korunmaktadır. Yani eşyalarınız bizim tarafımızdan güvence altına alınmış durumdadır. Eşya depolama hizmetinin sonlandırılma aşamasında sözleşmede daha önce hükme bağlanması halinde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem genellikle kısa süreli depolamahizmetlerinde hükme bağlanır. Diğer haliyle firmamız tarafından taşıması gerçekleştirilen eşyalarınız size geri teslim edilir.

Özellikle Florya gibi yüksek kira maliyetli ve hırsızlık olaylarının fazla olduğu yerlerde yüksek oranda tercih edilen eşya depolama hizmeti, sizi büyük bir maliyetten kurtaracak, evinizde istemediğiniz ama daha sonra değerlendirebileceğiniz eşyalarınız için mükemmel bir hizmet sağlayacaktır. Sizde Florya eşya depolama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişim numaralarımızdan ulaşın.