26
Eyl

Eşya Depolama Şirketleri

Eşya depolama şirketleri arasında nakliyat sektöründe olduğu kadar eski bir isim olan Kilercioğlu Nakliyateşya depolama hizmetleri ile, güvenilir ve profesyonel hizmeti Türkiye’de birçok ilde olduğu gibi ayaklarınıza kadar getirmektedir.

Alacağınız hizmetin kalitesini görmek amacıyla yazımızın devamını okuyabilir ve kafanızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz. Öncelikle depolanacak eşyalarınızı uzman ekiplerimizce bir liste haline getiriyor ve fotoğraflarını çekiyoruz. Bu fotoğraflama işleminde amaç; eşyaları taşıyacak ekipteki kişi sayısı ve gerekli ekipmanları belirlemektedir. Ayrıca aracın büyüklüğü de bu kriterlere göre belirlenmektedir. Bunlar belirlendikten sonra isteğiniz doğrultusunda eşyanın depoda kalacağı süre belirlenir. Bu aşamadan sonra depoda eşyaların kaplayacağı yer hesaplanır. Daha sonra ise ücretlendirme yapılır. Taşıma esnasında ve depoda kalan süre boyunca eşyalarınız sigorta altına alınır. Bu müşteri memnuniyeti ve olası bir kaza durumu için, alınan bir tedbirdir. Kısacası taşıma ve eşya depolama süreci boyunca eşyalarınız her türlü olumsuzluğa karşı garanti altına alınarak, herhangi bir konuda mağduriyet yaşanamaması sağlanır.

Profesyonel ekiplerimizin, hızlı, güvenilir ve üstün hizmet anlayışı ile, memnuniyetinizi ve güvenliğinizi odak noktası olarak kabul ettiğimiz bu çalışma sistemimizden, sizde yararlanabilir ve eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz.