25
Eyl

Eşya Depolama

Kilercioğlu Nakliyat, evden eve taşımacılık ve kurumsal taşımacılıksektöründe olduğu gibi ev eşyası depolama hizmetini de müşterilerine koşulsuz sunmaktadır. Yıllardır Kilercioğlu Nakliyat olarak taşımacılıkta verdiğimiz hizmet kadar eşya depolama konusunda da kusursuz bir hizmet vermekteyiz.Müşterimizin eşyasını emanet olarak görüp bizde kaldığı süre içerisinde gereken özeni göstermekteyiz.Depolama hizmetlerimiz ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve büro eşyası depolamaya yöneliktir.

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİNDE KİLERCİOĞLU NAKLİYAT

Depolanacak eşyanın tespiti için firmamız tarafından expertiz hizmeti sunulmaktadır. Görevlendirilen expertiz elemanı müşteri tarafından belirlenmiş depolanacak eşyaların listesini yapar ve bu eşyaların fotoğraflarını çeker. Fotoğraf çekilerek taşınacak eşyalar için gereken ekipman, eleman kadrosu ve malzeme tespiti amaçlanır. Müşterilerimiz tarafından eşyanın depoda kalacağı süre belirlenir, ardından expertiz elemanımız eşyaların depoda kaplayacağı alanın tespitini yapar.

Expertiz elemanımız tarafından koşullar göz önünde bulundurularak fiyat belirlenir. Müşteri memnuniyeti  en önemli ilkemiz olduğundan depolanacak eşyanın sigortası ve yapılacak sözleşme Allianz Sigorta güvencesiyle sigortalanır. Eşya paketlemede paketlenecek eşyanın türüne göre iç yüzeyi kraft kağıt dış yüzeyi havalı nayloncukla kaplı ambalaj malzemesi kullanılır. Örneğin kırılacak ürünlerin paketlemesinde daha ince ve  iç-dış yüzeyi sadece nayloncuk kaplı ambalaj malzemesi kullanılır ve kolilenir. Kolilenen bu malzemeler numaralandırılar, ardından eşya listesi yapılır, müşteri güvencesi için listenin aslı müşteride nüshası bizde kalmak üzere bu işlem tamamlanır.

Hem taşımacılık hem de eşya depolamada liderliğini kanıtlamış olan Kilercioğlu Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti vermek için disiplinli bir şekilde çalışmaktadır.