26
Eyl

Antika Eşya Depolama

Teknolojinin ve modern yaşamın gelişmesi ile birlikte günümüzde insanlar her alanda konforlu hizmet arayışı içerisine giriyor. Özellikle eşya depolama hizmetlerinden beklenen kalite de üst düzeylerde oluyor. Kilercioğlu
Nakliyat firmamız eşya ve evrak depolama hizmetlerinde gösterdiği titiz çalışmalarını antika eşya depolama hizmetlerinde de sürdürmektedir. Antika eşyaların depolanmasında son derece titiz ve hassas davranılarak kırılgan ve narin antikalara gereken özen gösterilmektedir. Antika eşyalar diğer eşyalara göre daha hassas olması nedeniyle daha çok itina gerektirir. Firmamız rutubete, nem ve bakteri oluşumuna karşı daha hassas olan bu eşyalara karşı son derece sağlıklı ortamlarda depolama hizmeti sağlamaktadır.
Antika eşya depolama diğer eşya depolama hizmetlerine göre daha fazla özen gerektirmektedir. Bu işin ciddiyetinin farkında olan firmamız ve uzman personellerimiz eşyalarınız gelmeden önce depoları titizlikle temizleyerek ve ilaçlamadan geçirerek antika eşya depolarında bakteri oluşumunu önlemek için gerekli tedbirleri almaktadır. Özel havalandırma sistemi bulunan depolarımızda uzman personellerimiz tarafından ambalajlanan eşyalarınız sabitlenerek yerleştirilmekte ve deponun anahtarı size teslim edilmektedir. Antika eşya depolama hizmetinde son derece hassas davranılması gerektiğinin bilincinde olan personellerimiz eşyalarınızı büyük titizlikle ambalajlayarak depolarımıza güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca eşyalarınız sigortalanarak firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Yıllarca değer vererek sakladığınız antika eşyalarınızı daha uzun yıllar yıpranmadan ve zarar görmeden muhafaza etmek istiyorsanız Kilercioğlu Nakliyat güvencesinden faydalanabilirsiniz. Değerli antikalarınız uzman personellerimiz tarafından zarar görmeden depolara taşınmakta ve eşyalarınızın zarar görmemesi için sigorta
hizmeti sunularak sizlere sağlanan hizmetlerimizde sınırsız destek sağlanmaktadır. Her aşamada uzmanlık gerektiren antika eşya depolama hizmetleri müşteri temsilcilerimiz sayesinde ilk aşamadan itibaren sorunsuz bir şekilde bilgilendirme işlemi ile başlayarak, uzman personellerimizin tecrübeleri ile güvenle sonlandırılacaktır. Firmamız antika eşyalarınızın taşınması sırasında bütün teknolojik teknikleri kullanarak eşyalarınızı güvenle depolarımıza ulaştırmaktadır. Eşyalarınızın tozlanma ve kirlenmesini önlemek için paketleme ve ambalajlaması gerçekleştirilerek muhafaza edildiği süre içerisinde de korunmaktadır. Antika eşyalarınıza sizin kadar değer verecek, özenle ve güvenle muhafaza edecek bir firma arıyorsanız Kilercioğlu Nakliyat firmamızın kaliteli hizmetlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.